Loading...

U vrtiću organizira rad, brine o materijalnim uvjetima, sigurnosti i općenito o svemu što treba malima i velikima:

  • ravnateljica Marina Čalušić, odgojitelj

O odgojno-obrazovnom radu, provođenju programa rada s djecom, pedagoškom i cjelovitom rastu i razvoju te zdravlju brinu, prate ga i iniciraju članovi stručnog tima:

  • pedagog Ana Marija Pavlić, prof.
  • soc. pedagog Tanja Cvijanović, prof.
  • zdravstvena voditeljica Dražena Demeter, viša med. sestra
  • logoped Maja Celinić

Za sretno, sigurno i kreativno djetinjstvo Vaših i naših mališana, brinu:


Objekt SUNCOKRET

SREĆICE: Miljana Rošin Jelaković, Nikolina Pleša - odgojitelji
KIKIĆI: Ana Klak, Jasminka Čauš - odgojitelji
LEPTIRIĆI: Grozdana Marković, Petra Lacković - odgojitelji
KONJIĆI: Sanja Franjčić, Višnja Fusek - odgojitelji
LADYBUGS: Dalida Miljan, Marijana Radoš - odgojitelji
BUMBLEBEES: Martina Troha, Ružica Leš - odgojitelji


Objekt LIVADA

MAČIĆI: Milka Šibenik Radan, Lujka Špehar, Lucija Radošević - odgojitelji
RIBICE: Marija Keber Kresojević, Marina Marković - zamjena: Senka Filipović, Viktorija Hribar - odgojitelji
PČELICE: Nikolina Barić - zamjena: Gabrijela Cota, Draženka Pina Ivančan, Stela Vukelić – odgojitelji
IVANČICE: Marina Zajčić - odgojitelj savjetnik, Vesna Jambrešić, Valentina Budak – odgojitelji
KRIJESNICE: Anita Bakarić Jakopčević, Ivana Piličić - odgojitelji
ŽABICE: Martina Rašić - zamjena: Tea Matijević, Iva Malinar – odgojitelji
SOVICE: Ankica Vukelić, Vesna Šeremet – odgojitelji
LOPTICE: Ranka Đunđenac, Ivana Zetica- odgojitelji

Objekt TRATINČICA

BUBAMARE: Nevenka Padro, Tanja Karašić - odgojitelji
JEŽIĆI: Valentina Butorac - zamjena: Lidija Manoić, Branka Cesar – odgojitelji


Objekt SUNCE

PAHULJICE: Bosiljka Rajski Horvat – med. sestra, Blaženka Ivančan – odgojitelj
KAPLJICE: Ivanka Majnarić, Ana Marija Tomac – odgojitelji
ZVJEZDICE: Valentina Filipaj, Martina Zolak – odgojitelji


Objekt POLJANA

VJEVERICE: Ljiljana Kresojević - odgojitelj savjetnik, Anita Čauš Šnajder – odgojitelj


Voditelj programa PREDŠKOLE:

  • Mateja Delinić, odgojitelj

Kraći program u vrtiću - CAP:

  • Valentina Budak
  • Ana Marija Pavlić
  • Vesna Šeremet
  • Ivana Piličić

Kraći program u vrtiću - Folklor:

  • Sanja Franjčić

Kraći program u vrtiću - Njemački jezik:

  • Draženka Pina Ivančan

Kraći program u vrtiću - Engleski jezik:

  • U objektu Suncokret: Ružica Leš
  • U objektu Livada: Marijana Radoš
  • U objektu Tratinčica: Gabrijela Cota
  • U objektu Sunce: Valentina Filipaj

Kraći program u vrtiću - Dramsko- scenski:

  • Ivana Piličić

O zakonima, propisima, kadrovima, vrtičkoj dokumentaciji, brine:

  • Nino Hanžek, tajnik

O financijskim sredstvima, uplatama roditelja i računima, brine:

  • Valentina Vidović

Za zdravu i finu prehranu brinu:

  • Slobodanka Glavač, glavna kuharica
  • Liljana Vidoš, kuharica
  • Ana Piljek, kuharica
  • Marija Sedak, pomoćna kuharica
  • Marija Pleša, pomoćna kuharica - objekt Vjeverice
  • Nina Mračić, pomoćna kuharica - objekt Suncokret
  • Vesna Madaras, pomoćna kuharica - objekt Sunce
  • Vesna Štruklec, pomoćna kuharica - objekt Tratinčica

O nabavi svega što nam treba u prehrani, čistoći te dovozu hrane u objekte, brine:

  • Martina Bekić, ekonom

Za održavanje objekata, okoliša i popravaka stvari, brine jedan ali vrijedan:

  • Domar

O čistoj posteljini, radnoj odjeći i čistoći lutkine garderobe, brine:

  • Mara Tokić, pralja

O čistoći objekata brinu naše tete čistilice:

  • Objekt Suncokret: Ana Belić, Valbona Tomaj, Mirjana Kelšin, Biljana Gubo
  • Objekt Livada: Slađana Domitrović, Đurđica Ratković, Mirijana Bilandžija, Sanja Kuternik
  • Objekt Tratinčica: Snježana Miškec
  • Objekt Sunce: Ljubica Josipović
  • objekt Poljana: Marija Pleša